Video Blog

28th May 2021

Procesy a zmeny, ktoré aktuálne prebiehajú v KELTA a o ktorých sme informovali v minulých príspevkoch, stále prebiehajú a pripravujú sa tak, ako bolo avizované. V rámci pravidelnej video rubriky sa preto v tomto týždni zameriame na témy z inej oblasti.

Tie súvisia s informáciami uverejnenými na rôznych portáloch a kanáloch, kde boli nesprávne alebo nepravdivo interpretované. Jednotlivé subjekty sme kontaktovali so žiadosťou o nápravu a uverejnenie pravdivých skutočností a radi by sme sa s Vami podelili o výsledok komunikácie.

Zároveň prikladáme komunikáciu aj na stiahnutie. V prvom videu sa pozrieme na spoločnosť FINEX MEDIA.

Obrázok 1
Obrázok 2
List (PDF)

close
close

Ďalším podobným príspevkom bolo uverejnenie facebookového statusu a videa na youtube kanáli od užívateľa Trader 2.0.

Aj v tomto prípade išlo o uvedenie nepravdivých skutočností a zavádzajúcich a neoverených informácií. Sme radi a vďační za to, že komunikácia prebehla pozitívne a došlo k zjednaniu nápravy.

Obrázok 1
Obrázok 2
List (PDF)

V poslednom videu sa v krátkosti pozrieme na súčasný vývoj na trhoch. Aktuálne výrazné výkyvy vo vývoji cien kryptomien naznačujú a potvrdzujú správnosť a opodstatnenosť prechodu na stabilnú menu USDT v KELTA.

KELTA je nástrojom pre tvorbu dlhodobého pasívneho príjmu a práve transakčná mena, ktorou je stablecoin, prináša stabilitu a obmedzuje výrazné zmeny hodnoty Vášho portfólia a pravidelných výnosov.

close

We use cookies on our website. By continuing to browse the site you agree to their use. You can find more information about the use and setting of cookies in our Privacy Policy.