Video Blog

14th May 2021

V rámci našej pravidelnej video rubriky Vám opäť prinášame informácie týkajúce sa aktuálnej situácie a zmien, ktoré KELTA pripravuje a v súčasnosti realizuje. Zároveň si zameriame na témy, ktoré sa v posledných dňoch často vyskytli v rámci otázok užívateľov. Na úvod sa pozrieme na vysvetlenie základného biznis modelu KELTA, keďže medzi klientmi vnímane nesprávnu interpretáciu toho, ako KELTA pracuje a aké služby poskytuje.

close
close

Realizácia transferov a transakčné poplatky

V tomto videu si opäť detailnejšie vysvetlíme princíp realizácie transferov v blockchainovej sieti Etherea. V súčasnosti sa poplatky za vykonanie transakcií pohybujú na extrémne vysokých úrovniach a z tohto dôvodu sa stáva, že niektoré prevody sa spracovávajú príliš dlho alebo sa nezrealizujú a prípadne sa vrátia späť. V KELTA pracujeme na príprave novej platformy, ktorá umožní výrazne znížiť náklady a zvýšiť tak aj rýchlosť realizácie transakcií.

Princíp KLT tokenu

KLT token je tzv. utility token a predstavuje nástroj umožňujúci prístup k výpočtovému výkonu pre kryptografické operácie v blockchainových sieťach. Užívatelia, ktorí realizovali zámenu vložených jednotiek ETH alebo BTC na KLT token, sa tak stali vlastníkom tohto tokenu. KLT token je voľne distribuovateľný, je možné ho zobchodovať medzi užívateľmi a má svoju hodnotu, ktorá sa odvíja aj od ponuky a dopytu.

close
close

Kontakt s KELTA

V poslednom videu sa pozrieme na možnosti, ktoré majú aktuálne užívatelia na to, aby mohli komunikovať s KELTA a získať odpovede na svoje otázky či nejasnosti. Pripravili sme pre Vás novú sekciu FAQ na webovej stránke, kontaktný formulár, službu video konzultácií v KELTA Wallet či novú telefonickú infolinku.

We use cookies on our website. By continuing to browse the site you agree to their use. You can find more information about the use and setting of cookies in our Privacy Policy.